ADMIN


Laurens SK

+ 420 777 786 670
Laurens SK
  • {{ result.name }}
Môj zoznam
  • {{ result.name }}
Môj zoznam

Dizajnové radiátory

Dizajnové radiátory alebo tiež dekoratívne radiátory do obývacích priestorov znamenajú pre Laurens jasný cieľ: "spojenie komfortu bývania s modernými technológiami a luxusným dizajnom". Jedinečnosť dizajnových radiátorov spočíva predovšetkým v ich štýlovom prevedení, ktoré spolu s kvalitným farebným spracovaním a vhodne vybranými doplnky (ventily, krytky, štýlové rozety, atp.) tvorí unikátny prvok, ktorý zapadne do dizajnu Vašej miestnosti. V lete nikto nerozozná dizajnové radiátory od bežného bytového doplnku. V zime tieto radiátory spoznajú Vaše návštevy aj na dotyk, pri ktorom ucíti príjemné teplo vychádzajúce z radiátora.

Firma Laurens spolupracuje pri vývoji moderných dizajnových radiátorov, resp. dekoračných radiátorov s poprednými priemyselnými dizajnérmi, bytovými architektmi a umelci z celej Európy. Dizajnové alebo dekoratívne radiátory môžu byť inštalované prakticky do všetkých typov miestností - jedno či obývacia izba, spálňa, kúpeľňa alebo hala či zimná záhrada - jednoducho je možné inštalovať všade, kde je kladený dôraz na vzhľad. Najmodernejšie technológie garantujú nadštandardný výkon a dlhodobú bezúdržbovú prevádzku. Jedinečný dizajn Vám zaručí exkluzivitu a originalitu celkového vzhľadu Vašej miestnosti.

Prečo sa rozhodnúť pre dizajnový radiátor, resp. dekoratívne radiátor Laurens?

  • Dizajnové radiátory v štandardnej farbe a rozmeru sú skladom a možno dodať veľmi rýchlo.
  • Iná farba podľa dekoru v miestnosti? Za príplatok Vám nalakujeme na zákazku akýkoľvek odtieň podľa RAL.
  • Potrebujete úzky a výkonný vertikálny radiátor? Alebo snáď preferujete nízky a elegantný radiátor? Pre Laurens nie je problém individuálne reagovať na akúkoľvek požiadavku klienta.
  • Vertikálne dizajnové radiátory ponúkajú vďaka svojej pozícii lepšie odovzdávanie tepelného výkonu prúdením (vzniká tak lepšie konvekcia vďaka tzv komínovému efektu)
  • Horizontálne dizajnové radiátory sa zmestia pod každý parapet a navyše majú jedinečný dizajn.

Potrebujete poradiť s výberom alebo si chcete dohodnúť schôdzku v našom Radiátorovém Štúdiu?

Kontaktujte nás prostredníctvom tohto formulára. Váš dotaz odpovieme v čo najkratšom čase, alebo Vám zavoláme späť a dohodneme sa s Vami na osobnej schôdzke na štúdiu alebo priamo na stavbe. 

Zavrieť

laurens.at

Kommen Sie zufälligerweise nicht aus Österreich? Wir empfehlen, dass Sie unsere österreichische Webseite auf laurens.at besuchen. Ihre Eingabe wird für spätere Besuche in Cookies notiert. Sie finden dort Kontakt auf unsere österreichische Vertretung und Partner.

ich möchte hier bleiben los geth's auf laurens.at

Tento web využíva cookies. Viac informácií nájdete tu.

Rozumiem. Zavrieť.