ADMIN


Laurens SK

+ 420 777 786 670
Laurens SK
  • {{ result.name }}
Môj zoznam
  • {{ result.name }}
Môj zoznam

Marketing a média

Táto stránka je určená predovšetkým pre nadviazanie kontaktu s redaktormi, publicistu a vydavateľmi. Nájdete tu kontakty a odkazy na informačné zdroje, prehľady o novinkách a fotogalérie. Pri použití a nakladaní s obsahom na týchto alebo prepojených stránkých platia pravidlá uvedené v copyrightu.

Pre kontakt s médiami používajte výhradne e-mail skupiny marketing-cs@laurensint.com

Upozornenie: Texty, dokumenty, videá a / alebo fotografie, chránené názvy či grafické prvky webu, ktoré sú chránené podľa autorského zákona nesmie byť bez predchádzajúceho písomného súhlasu použité! Viac informácií nájdete na strace Copyright.

Pri použití fotografií v tlači vyžadujeme vždy uviesť k fotografii ZDROJ: "LAURENS RADIÁTORY" alebo ZDROJ: "LAURENS". Fotografie, ktoré si vyberiete v náhľade nám pošlite na vyššie uvedenú adresu a my Vám zašleme späť odkaz na vybrané obrázky v tlačovej kvalite. Ak chcete aj popisky a ceny popr. odborný komentár vyžiadajte si tieto informácie s dostatočným predstihom, tak aby sme požadované podklady stihli pripraviť včas. Pre zdieľanie súborov používame výhradne službu Dropbox alebo Google Drive.

Ak chcete dostávať tlačové správy, pozvánky na eventy a byť informovaní o pripravovaných novinkách skôr ako budú publikované na verejnom katalógu, neváhajte sa zaregistrovať do našej novinárskej databázy redaktorov.


Sociálne siete Laurens Radiátory

Spoločnosť laurens sa účasní verejných diskusií na sociálnych sieťach twitter, facebook. Oficiálny twitter @radiátory je zároveň používaný k ohlasovanej noviniek a aktualít. Radiátory Laurens môžete sledovať na sociálnych týchto sieťach:

Zavrieť

laurens.at

Kommen Sie zufälligerweise nicht aus Österreich? Wir empfehlen, dass Sie unsere österreichische Webseite auf laurens.at besuchen. Ihre Eingabe wird für spätere Besuche in Cookies notiert. Sie finden dort Kontakt auf unsere österreichische Vertretung und Partner.

ich möchte hier bleiben los geth's auf laurens.at

Tento web využíva cookies. Viac informácií nájdete tu.

Rozumiem. Zavrieť.