ADMIN


Laurens SK

+ 420 777 786 670
Laurens SK
  • {{ result.name }}
Môj zoznam
  • {{ result.name }}
Môj zoznam

Liatinové retro radiátory

Liatinové retro radiátory sú pre mnohých symbolom staroby a mohutnosti. Disponujú väčším objemom vody a aj napriek nepatrne dlhšiu dobu náhrev majú výrazne dlhšiu zotrvačnosť v sálania. Liatinové radiátory rieši kúrenie v objekte na desaťročia. Vďaka větěímu objemu vody tomu majú liatinové radiátory aj cez nepatrne dlhšiu dobu počiatočného náhrev výrazne dlhšiu zotrvačnosť v sálanie. Tá je daná za prvé už spomínaným väčším objemom vody v radiátore a za druhé výbornou akumuláciou tepla vďaka materiálovým vlastnostiam liatiny. Preto možno liatinové radiátory využiť pre dlhotrvajúci vyhrievanie veľkých a chladných miestnosti.

Pozrite si porovnávacie video doby náhrev liatinového radiátora s klasickým doskovým radiátorom na Youtube a zistíte, že rozdiel medzi náhrev je len 4-5min dlhšie než u plechového radiátora ale sálanie u liatiny trvá o približne 75min dlhšie pri rovnakých prevádzkových teplotách!

Okrem veľkej zotrvačnosti majú tieto radiátory ešte jednu veľkú prednosť a to je ich životnosť. Vzhľadom k svojej masívnej konštrukcii disponujú liatinové radiátory vysokou odolnosťou. Ak sa k tomu ešte pridá jedinečná technológia spracovania povrchu, ktorú Vám spoločnosť Laurens ponúka, je možné dosiahnuť životnosť liatinových radiátorov až na hranicu 100 rokov.

Potrebujete poradiť s výberom alebo si chcete dohodnúť schôdzku v našom Radiátorovém Štúdiu?

Kontaktujte nás prostredníctvom tohto formulára. Váš dotaz odpovieme v čo najkratšom čase, alebo Vám zavoláme späť a dohodneme sa s Vami na osobnej schôdzke na štúdiu alebo priamo na stavbe. 

Zavrieť

laurens.at

Kommen Sie zufälligerweise nicht aus Österreich? Wir empfehlen, dass Sie unsere österreichische Webseite auf laurens.at besuchen. Ihre Eingabe wird für spätere Besuche in Cookies notiert. Sie finden dort Kontakt auf unsere österreichische Vertretung und Partner.

ich möchte hier bleiben los geth's auf laurens.at

Tento web využíva cookies. Viac informácií nájdete tu.

Rozumiem. Zavrieť.