ADMIN


Laurens SK

+ 420 777 786 670
Laurens SK
  • {{ result.name }}
Môj zoznam
  • {{ result.name }}
Môj zoznam

Luxusné kúpeľňové radiátory

Kúpeľňové radiátory Laurens sa vyznačujú predovšetkým originálnym designom, variabilný funkčnosťou, širokou ponukou rozmerov s možnosťou prispôsobenia radiátora presne "na mieru" a dlhou životnosťou. Rôzne povrchové úpravy a farebné prevedenie v kombinácii s vhodnými dizajnovými doplnkami a ventily urobia z každého kúpeľňového radiátora funkčné a neprehliadnuteľný doplnok Vašej kúpeľne. Slúži predovšetkým na predhrievanie a dosušovanie uterákov, županov a iných textílií. Kúpeľňové radiátory (rebríky) takisto dotvárajú celkový vzhľad kúpeľne.

Prečo si vybrať kúpeľňové radiátory (rebríky) Laurens?

  • Väčšina kúpeľňových radiátorov (rebríkov) je v štandardných rozmeroch a farbách skladom, tj. rýchle dodacie lehoty
  • Rýchle dodacie lehoty kúpeľňových rebríkov v ľubovoľnom farebnom prevedení podľa RAL.
  • Potrebujete rozmer kúpeľňového radiátora, ktorý padne presne do Vašej kúpeľne? Zabezpečíme individuálny návrh a výrobu prakticky akéhokoľvek kúpeľňového radiátora, tak aby presne padol na mieru Vašej kúpeľni.
  • Horizontálne varianta naležato? Nie je problém, vyrobíme aj tento typ kúpeľňového rebríka, ktorý bude mať jedinečný a zaujímavý dizajn.
  • Takmer všetky kúpeľňové radiátory Laurens možno dodať "len na elektrickú" prevádzku tj. kúpeľňový radiátor osadíme vykurovacou tyčou, naplníme ho zmesou a otestujeme. Vám potom stačí iba radiátor umiestniť na stenu a zapojiť do zásuvky.
  • Ak potrebujete "kombinovanú prevádzku" - nie je problém. Zaistíme dodávku t-kusu alebo navrhneme kombináciu vhodného ventilu a kúpeľňového radiátora tak aby okrem účelu boli dodržané aj prísne požiadavky na celkový vzhľad.
  • Nevyhovuje Vám žiadny z rozmerov, ktoré štandardne ponúkame? Žiadny problém, tu je možné si stiahnuť formulár, vďaka ktorému môžete objednať kúpeľňový radiátor priamo na mieru Vašej kúpeľni. Otvoriť PDF

Potrebujete poradiť s výberom alebo si chcete dohodnúť schôdzku v našom Radiátorovém Štúdiu?

Kontaktujte nás prostredníctvom tohto formulára. Váš dotaz odpovieme v čo najkratšom čase, alebo Vám zavoláme späť a dohodneme sa s Vami na osobnej schôdzke na štúdiu alebo priamo na stavbe. 

Zavrieť

laurens.at

Kommen Sie zufälligerweise nicht aus Österreich? Wir empfehlen, dass Sie unsere österreichische Webseite auf laurens.at besuchen. Ihre Eingabe wird für spätere Besuche in Cookies notiert. Sie finden dort Kontakt auf unsere österreichische Vertretung und Partner.

ich möchte hier bleiben los geth's auf laurens.at

Tento web využíva cookies. Viac informácií nájdete tu.

Rozumiem. Zavrieť.