ADMIN


Laurens SK

+ 420 777 786 670
Laurens SK
  • {{ result.name }}
Môj zoznam
  • {{ result.name }}
Môj zoznam

O nás, o ľuďoch z firmy Laurens

Cieľ a misie Laurens

Už od roku 1993, kedy bola v Belgicku založená prvá firma Laurens sme si stanovili hlavný cieľ:

Poskytovať ľuďom široký výber dizajnových radiátorov do všetkých interiérov, od obyčajného vzhľadu až po najluxusnejšie dizajn a zároveň poskytovať kreatívne a originálne riešenia v oblasti vykurovania.

Vďaka vlastným konštrukčným a dizajnovým návrhom, inovatívnym riešeniam a individuálnemu prístupu sa stala značka «Laurens» synonymom pre luxusné, kvalitné a pekné radiátory nielen na európskych trhoch.

Pridružení výrobcovia a dizajnéri z Talianska, Českej republiky, Nemecka a Španielska vyrába z časti exkluzívne pre skupinu Laurens na základe vlastných originálnych a inovatívnych návrhov to najlepšie, tak aby sme Vám boli schopní ponúknuť čo najširší výber radiátorov.

Distribučné a montážne sklady v Belgicku, ČR môžu dodávať vo veľmi krátkej dobe všetkým skupinám klientov po celej Európe. Každý zákazník bez ohľadu na jeho veľkosť môže očakávať osobný prístup, čestné jednanie a plný poradenský servis, ktorý je v skupine Laurens samozrejmosťou.


Kreatívne myslenie pri hľadaní riešení

Laurens poskytuje zákazníkom a investorom riešenia, ktoré dopĺňajú o požiadavky architekta. Všetky naše projekty začínajú s prázdnym kusom papiera. Táto metóda zabezpečuje, že architekti, inžinieri a dizajnéri môžu pokračovať vo tvorivom procese a nie sú dopredu obmedzovaný iba radiátory ponúkanými v našom alebo inom katalógu.


Záruka optimálneho riešenia dizajnu, funkčnosti a techniky

Naši konzultanti a odborníci z radiátorových štúdií Laurens sa nesústreďujú primárne len na predaji dizajnových alebo liatinových retro radiátorov. Snažíme sa pre klienta nájsť optimálne riešenie celého systému vykurovania. Odporúčame najlepšie riešenie na základe širokých a dlhoročných znalostí a skúseností s výrobou a inštaláciou dizajnových radiátorov. Aj keď nemôžeme dodávať určité produkty, nebojíme sa Vám tieto odporučiť. Navrhneme produkty, ktoré viedlo k riešeniu najvyššej kvality s najlepšie dostupné ceny.


Špeciálne rozmery sú naším štandardom

Už viac ako 10 rokov dodáva firma Laurens radiátory "šité" na mieru zákazníkovi. Vývoj klientskych riešení na dekoratívne, účelné a efektívne vykurovanie objektov je našou doménou. Vďaka tradícii a skúsenostiam sa z neštandardných požiadaviek stala "štandardné" riešenie. To znamená, že aj zložité problémy sú riešiteľné a aj napriek prvotne vyššiu cenu radiátora nemusí vždy znamenať celkovo vyššiu cenu projektu. Radiátorová štúdia Laurens dokážu rýchlo a flexibilne prispôsobiť existujúce riešenia radiátora tak, aby bolo efektívne pre výrobu a ekonomicky i vzhľadovo prijateľné pre klienta alebo jeho architekta. To z nás robí atraktívneho partnera v interakcii s architektúrou.


Inšpirácie z referencií

Na našich stránkach a na sociálnych sieťach Laurens nájdete veľa referenčných fotiek z už realizovaných projektov, ktorými sa môžete  inšpirovať a chceme, aby ste mali dobrý prehľad o našom sortimente radiátorov Laurens. Ale nenechajte sa obmedzovať tým, čo vidíte! Ak máte problém, neváhajte nás kontaktovať, budeme sa tešiť na ďalšiu výzvu! Ľudia v radiátorových štúdiách Laurens majú skúsenosť, že čím skôr sa špecialista podieľa na procese návrhu, tým lepšie môže klient očakávať výsledok.


Neformálne a priateľsky

Laurens Radiátory sú na trhu v Európe už od roku 1993. Sme skupina ľudí, ktorá sa každý deň snaží čestným a poctivým dialógom s našimi zákazníkmi viesť individuálne a neformálne - skôr priateľská - obchodno - konzultačné rokovania. Ako všetci, nie sme dokonalí, ale snažíme sa, ako najlepšie vieme. Vážime si, keď sme vyzývanie do nových projektov znova a znova našimi zákazníkmi, s ktorými sme už predtým spolupracovali. Veľmi nás teší uznanie zákazníka a jeho spokojnosť s výsledkom projektu.

Ďakujeme!

Ing. Lucas van Dijk
Ing. Milan Ondrášek

zakladatelia a majitelia "Laurens"

Zavrieť

laurens.at

Kommen Sie zufälligerweise nicht aus Österreich? Wir empfehlen, dass Sie unsere österreichische Webseite auf laurens.at besuchen. Ihre Eingabe wird für spätere Besuche in Cookies notiert. Sie finden dort Kontakt auf unsere österreichische Vertretung und Partner.

ich möchte hier bleiben los geth's auf laurens.at

Tento web využíva cookies. Viac informácií nájdete tu.

Rozumiem. Zavrieť.