ADMIN


Laurens SK

+ 420 777 786 670
Laurens SK
  • {{ result.name }}
Môj zoznam
  • {{ result.name }}
Môj zoznam

Luxusné dizajnové radiátory

Unikátne dizajnové radiátory sú určené predovšetkým do priestorov s dôrazom na luxusný a jedinečný vzhľad. Takéto radiátory sú luxusným doplnkom celého interiéru a podčiarkujú osobný štýl majiteľa. Modely River, Skin, Air, Stone a Honey pochádzajú z dielne popredného talianskeho návrhára Jamesa di Marca. Svojím luxusným vzhľadom dotvárajú dizajn reprezentatívnych miestností. Radiátory sú dodávané výhradne na zákazku. Exkluzívne hliníkové radiátory Cortinix, Rossix, Tetrix, pod ktoré sa podpísal dizajnér a konštruktér Andrea di Pietromaria, prešli výraznou technologickou úpravou zadného vykurovacieho telesa. Patrí do inovované kolekcie luxusných designových radiátorov u ktorých bolo dosiahnuté zvýšenie výkonu o cca. 10-15%, zväčšenie rozmerové ponuky, rozšírenie o možnosti prevádzky na elektrinu alebo kombinovaného prevádzky a urýchlenie nábehu tepelnej pohody. Dizajnér navrhol pri príležitosti technologických úprav exkluzívne pre skupinu Laurens na luxusné dizajnové radiátory Laurens Cortinix nové farebné kombinácie metalických povrchov -brushed Black a brushed Gold

Potrebujete poradiť s výberom alebo si chcete dohodnúť schôdzku v našom Radiátorovém Štúdiu?

Kontaktujte nás prostredníctvom tohto formulára. Váš dotaz odpovieme v čo najkratšom čase, alebo Vám zavoláme späť a dohodneme sa s Vami na osobnej schôdzke na štúdiu alebo priamo na stavbe. 

Zavrieť

laurens.at

Kommen Sie zufälligerweise nicht aus Österreich? Wir empfehlen, dass Sie unsere österreichische Webseite auf laurens.at besuchen. Ihre Eingabe wird für spätere Besuche in Cookies notiert. Sie finden dort Kontakt auf unsere österreichische Vertretung und Partner.

ich möchte hier bleiben los geth's auf laurens.at

Tento web využíva cookies. Viac informácií nájdete tu.

Rozumiem. Zavrieť.