ADMIN


Laurens SK

+ 420 777 786 670
Laurens SK
  • {{ result.name }}
Môj zoznam
  • {{ result.name }}
Môj zoznam

Radiátory z vinutých rúrok

Najväčšiu devízou radiátorov Laurens z vinutých rúrok je ich industriálny dizajn a variabilita pri výrobe. Radiátorové trubky možné rôzne prepájať pomocou hranatých alebo guľatých spojovacích kolien. Táto unikátna a leta overená konštrukcia umožňuje použitie všade tam, kde je kladený dôraz na industriálny vzhľad a výkon. Hodí sa do ateliérových loftov, hál, rustikálnych chát a chalúp a priemyselných objektov. Vďaka trom veľkostiam priemerov trubiek, možnosťou úpravy vinutia a širokej škále dĺžok ponúka tieto radiátory slušnú vykurovaciu plochu, ktorá garantuje dostatrečný výkon aj v starších objektoch, ktoré majú zvýšené nároky na vykurovanie. Radiátory je možné vďaka širokej škále kotviacich na stenu, na podlahu, na strop aj do priestoru ako deliace steny. 

Potrebujete poradiť s výberom alebo si chcete dohodnúť schôdzku v našom Radiátorovém Štúdiu?

Kontaktujte nás prostredníctvom tohto formulára. Váš dotaz odpovieme v čo najkratšom čase, alebo Vám zavoláme späť a dohodneme sa s Vami na osobnej schôdzke na štúdiu alebo priamo na stavbe. 

Zavrieť

laurens.at

Kommen Sie zufälligerweise nicht aus Österreich? Wir empfehlen, dass Sie unsere österreichische Webseite auf laurens.at besuchen. Ihre Eingabe wird für spätere Besuche in Cookies notiert. Sie finden dort Kontakt auf unsere österreichische Vertretung und Partner.

ich möchte hier bleiben los geth's auf laurens.at

Tento web využíva cookies. Viac informácií nájdete tu.

Rozumiem. Zavrieť.