ADMIN


Laurens SK

+ 420 777 786 670
Laurens SK
  • {{ result.name }}
Môj zoznam
  • {{ result.name }}
Môj zoznam

Kúpeľňové retro radiátory

Kúpeľňové Retro radiátory Laurens sú luxusným doplnkom kúpeľní kopírujúcich retro štýl 19.storočia. Radiátory sú vyrábané ručne z mosadze, čo zaisťuje dobrú tepelnú vodivosť a takmer neprekonateľnú životnosť. Precízne ručné opracovanie jednotlivých dielov a montáž ešte viac podtrhujú nostalgický dizajn radiátora. Široká ponuka patinovaných povrchových úprav zaistí, že retro radiátor Laurens bude tým najluxusnejším prvkom retro kúpeľne. Všetko je cielené na funkčnosť a autentický vzhľad.  Radiátory sú veľmi variabilné, dajú sa prevádzkovať ako elektricky aj kombinovane a doplniť o madlá, ktoré kúri. Umiestnenie na stenu aj na zem je samozrejmosťou. Veľkou výhodou kúpeľňových retro radiátorov Laurens je, že majú integrované manuálne ventily, ktorými sa radiátory dajú pohodlne a presne regulovať.

Potrebujete poradiť s výberom alebo si chcete dohodnúť schôdzku v našom Radiátorovom Štúdiu?

Kontaktujte nás prostredníctvom tohto formulára. Váš dotaz odpovieme v čo najkratšom čase, alebo Vám zavoláme späť a dohodneme sa s Vami na osobnej schôdzke na štúdiu alebo priamo na stavbe. 

Zavrieť

laurens.at

Kommen Sie zufälligerweise nicht aus Österreich? Wir empfehlen, dass Sie unsere österreichische Webseite auf laurens.at besuchen. Ihre Eingabe wird für spätere Besuche in Cookies notiert. Sie finden dort Kontakt auf unsere österreichische Vertretung und Partner.

ich möchte hier bleiben los geth's auf laurens.at

Tento web využíva cookies. Viac informácií nájdete tu.

Rozumiem. Zavrieť.