ADMIN


Laurens SK

+ 420 777 786 670
Laurens SK
  • {{ result.name }}
Môj zoznam
  • {{ result.name }}
Môj zoznam

Oceľové článkové radiátory

Oceľové rúrkové článkové radiátory sú najobľúbenejšími vykurovacími telesami pre vykurovanie miestností, kde je kladený dôraz na výkon, klasický a zároveň elegantný dizajn. Majú veľmi dobré rozdelenie prenosu tepla. Cca 50% žiarením, cca 50% cirkuláciou vzduchu. Oceľové radiátory majú dlhú životnosť a dobrú vodivosť tepla. Oceľové sekčné radiátory resp. článkové radiátory (rúrkové) sa jednoducho kombinujú spájaním jednotlivých článkov, čím sa dá docieliť rôznych šírok i výšok. Jedná sa o moderní konštrukcii radiátora, ktorá oživí spoločne s vhodne vybranými ventilmi a príslušenstvom celý interiér miestnosti.

Prečo sa rozhodnúť pre oceľové článkové radiátory Laurens?

  • Článkové radiátory možno setavit na zákazku prakticky v ľubovoľnej šírke (podľa rozmeru až 70 radiátorových článkov spojených do seba).
  • Výber zo 6tich hĺbok článkov. Oceľové článkové radiátory vyrábané z rúrok sú k dispozícii v 2, 3, 4, 5 a 6-rebrách za sebou čo umožňuje veľkú variabilitu vo výkonoch. tj kde radiátor nevychádza  stavebno do výšky, chýbajúce výkon môžeme nahradiť do hĺbky zvýšením počtu rebier na jednom článku.
  • Preferujete nízky radiátor vo Frome Lavičky? Pre Laurens nie je problém individuálne reagovať na akúkoľvek požiadavku klienta. 
  • Chcete individuálny dizajn? Dokážeme niektoré varianty článkových radiátorov Anuova kombinovať i horizontálne a tým pre Vás vytvoriť úplne individuálne radiátor.
  • Iná farba podľa dekoru v miestnosti? Za príplatok Vám nalakujeme na zákazku akýkoľvek odtieň podľa RAL. 

Potrebujete poradiť s výberom alebo si chcete dohodnúť schôdzku v našom Radiátorovém Štúdiu?

Kontaktujte nás prostredníctvom tohto formulára. Váš dotaz odpovieme v čo najkratšom čase, alebo Vám zavoláme späť a dohodneme sa s Vami na osobnej schôdzke na štúdiu alebo priamo na stavbe. 

Zavrieť

laurens.at

Kommen Sie zufälligerweise nicht aus Österreich? Wir empfehlen, dass Sie unsere österreichische Webseite auf laurens.at besuchen. Ihre Eingabe wird für spätere Besuche in Cookies notiert. Sie finden dort Kontakt auf unsere österreichische Vertretung und Partner.

ich möchte hier bleiben los geth's auf laurens.at

Tento web využíva cookies. Viac informácií nájdete tu.

Rozumiem. Zavrieť.