ADMIN


Laurens SK

+ 420 777 786 670
Laurens SK
 • {{ result.name }}
Môj zoznam
 • {{ result.name }}
Môj zoznam
{{ getProductOrder() }}/{{ getProductsCount() }}
podľa parametrov

ArtDeco
Liatinové retro radiátory

+ Pridať + Pridať do nového WL Varianty a ceny Varianty a ceny Cenník (PDF) Cenník (PDF) dotaz
Zavrieť

MÔJ ZOZNAM

 • Vytvoriť novú sadu

  +

NAHRADIŤ SADU

 • +

  Radiátor: nevybrané, Ventil: nevybrané, Príslušenstvo: nevybrané


PRIDAŤ DEFINOVANÚ SADU PODĽA OBRÁZKU

{{item.wishlistData.name}}

Retro liatinové radiátory ArtDeco sú vďaka veľmi dobrým akumulačným vlastnostiam vhodnou voľbou pre dlhotrvajúcivyhrievanie veľkých a chladných zámockých alebo meštianskych či sedliackych miestnosti, ktoré boli typické pre dobu od polovice 19 až po začiatok 20 storočia a vyznačovali so silným a robustným obvodovým murivom. Táto radiátorová klasika vhodne doplní a podčiarkne štýl každej takto zariadené a nadekórovaný miestnosti. Liatinové radiátory ArtDeco sú zostavované, testované i upravované ručne, s veľkou a odbornou starostlivosťou. Vďaka tomuto prístupu a špeciálne finálnej povrchovej úpravě je zaručená dlhodobá životnosť radiátora, farebná stálosť a nadčasová štýlovosť. radiátory je možné inštalovať na zem pomocou koncového liatinového článku s nožičkami tak aj na stenu. Pri inštalácii na stenu je nutné doobjednať nástennej konzoly, ktoré zaistia ukotvenie tohto ťažkého liatinového radiátora na stenu. Do systému kúrenia doporučujeme tento liatinový radiátor pripojiť pomocou štýlových retro ventilov. Retro ventily sú dôležitým detailom, ktorý podčiarkuje u liatinových retro radiátorov ich štýl. Radiátor môže byť samozrejme napojený aj všetkými bežnými dopojovacími armatúrami, ktoré majú ½" závit, čo však čisto z optického hľadiska neodporúčame.

TIP: Tento liatinový radiátor je možné dodať v EXKLUZÍVNA POVRCHOVEJ ÚPRAVE s čierno-zlatým či čierno-strieborným lesklým lakom alebo novo v antických kladivkových odtieňoch zlatej, striebornej a medenej! Liatinové radiátory na čisto elektrický prevádzku sú na dotaz. 

Nadštandardné povrchové úpravy a farby pro liatinové radiátory Laurens

Cena za nadštandardné povrchovú úpravu alebo farbu liatinového retro radiátora sa stanovuje vždy na základe konkrétneho dopytu a konštrukčne-technických možností radiátora. V týchto prípadoch sa môže predĺžiť dodacia lehota o 2-3 týždne navyše. Pre viac informácií ohľadom nadštandardných povrchových úprav kontaktujte našich Radiátorová Štúdia, kde Vám radi poradíme poprípade zaistíme dodanie vzorky laku alebo povrchu vopred.

menej
viac
 • Parametre
 • Pripojenie
 • Povrchy
 • Podobné
 • Ku stiahnutiu
Parametre

Materiálliatina
Max. prev. tlak4 bar
Max. prev. teplota90 °C
Možnosti prevádzky - teplovodná (iba voda)
- čisto elektrická
Dodacia doba4-8 týždňov
Na mieru nie
Pripojenie

Štandardné pripojenie

Príplatkové pripojenia

Povrchy

Štandardný povrch

Príplatkové povrchy

Podobné Odkazy

Ventily

Príslušenstvo

Zavrieť

laurens.at

Kommen Sie zufälligerweise nicht aus Österreich? Wir empfehlen, dass Sie unsere österreichische Webseite auf laurens.at besuchen. Ihre Eingabe wird für spätere Besuche in Cookies notiert. Sie finden dort Kontakt auf unsere österreichische Vertretung und Partner.

ich möchte hier bleiben los geth's auf laurens.at

Tento web využíva cookies. Viac informácií nájdete tu.

Rozumiem. Zavrieť.