ADMIN


Laurens SK

+ 420 777 786 670
Laurens SK
 • {{ result.name }}
Môj zoznam
 • {{ result.name }}
Môj zoznam
{{ getProductOrder() }}/{{ getProductsCount() }}
podľa parametrov

Anuova Line C5
Oceľové článkové radiátory

+ Pridať + Pridať do nového WL Varianty a ceny Varianty a ceny Cenník (PDF) Cenník (PDF) dotaz
Zavrieť

MÔJ ZOZNAM

 • Vytvoriť novú sadu

  +

NAHRADIŤ SADU

 • +

  Radiátor: nevybrané, Ventil: nevybrané, Príslušenstvo: nevybrané


PRIDAŤ DEFINOVANÚ SADU PODĽA OBRÁZKU

{{item.wishlistData.name}}

Článkové radiátory Anuova Line prepájajú moderné i elegantný retro štýl zároveň, majú dlhú životnosť a jednoducho sa kombinujú spájaním jednotlivých článkov, čím sa dá docieliť rôznych šírok i výšok. Článkové radiátory Anuova možné inštalovať takmer do celého bytu. Vyberať možno z 5-tich rôznych hĺbok radiátorových článkov - od modelu C2 s hĺbkou rebrá 66mm až po model C6 s hĺbkou 215mm. Vďaka rebrované konštrukcii a dobrej vodivosti oceľových trubiek radiátora je prenos tepla do miestnosti rýchly a príjemný. Teplo sa prenáša vo vyrovnanom pomeru 50/50, tj. cca 50% sálaním a cca 50% cirkuláciou vzduchu. Po výbere výšky radiátora popr. pripojovacie rozteče len zvolíte šírku resp. počet rebier a my sa o zvyšok postaráme. Radiátor Vám zostavíme na mieru vr. tlakovanie a nalakujeme ho Vašu obľúbenou farbou. Vďaka technologickým zmenám v spôsobe zvárania sme docielili zvýšenie kvality zvarov a rozšírením možnosti povrchových úprav o exkluzívne povrchy ako je napr. Transparentný lak alebo prírodný hrdza. 

Tip: Tento radiátor ponúkame aj vo variante "lavička "Anuova Seat a alebo ho možno vyrobiť na zákazku ako napr. "rohový" alebo "polkruhový" radiátor. Oceľové článkové radiátory AnuovaLine možno konfigurovať pomocou on-line konfigurátor na www.mujradiator.cz

Nadštandardné povrchové úpravy a farby pre oceľové článkové radiátory Laurens

Cena za nadštandardné povrchovú úpravu alebo farbu oceľového článkového radiátora sa stanovuje vždy na základe konkrétneho dopytu a konštrukčne-technických možností radiátora. V týchto prípadoch sa môže predĺžiť dodacia lehota o 2-3 týždne navyše. Pre viac informácií ohľadom nadštandardných povrchových úprav kontaktujte našich Radiátorová Štúdia, kde Vám radi poradíme poprípade zaistíme dodanie vzorky laku alebo povrchu vopred.

menej
viac
 • Parametre
 • Pripojenie
 • Povrchy
 • Podobné
 • Ku stiahnutiu
Parametre

Materiáloceľ
Max. prev. tlak10 bar
Max. prev. teplota90 °C
Možnosti prevádzky - teplovodná (iba voda)
- čisto elektrická
Dodacia doba6-10 týždňov
Na mieru nie
Pripojenie

Štandardné pripojenie

Príplatkové pripojenia

Povrchy

Štandardný povrch

Príplatkové povrchy

Podobné Odkazy

Ventily

Príslušenstvo

Zavrieť

laurens.at

Kommen Sie zufälligerweise nicht aus Österreich? Wir empfehlen, dass Sie unsere österreichische Webseite auf laurens.at besuchen. Ihre Eingabe wird für spätere Besuche in Cookies notiert. Sie finden dort Kontakt auf unsere österreichische Vertretung und Partner.

ich möchte hier bleiben los geth's auf laurens.at

Tento web využíva cookies. Viac informácií nájdete tu.

Rozumiem. Zavrieť.