ADMIN


Laurens SK

+ 420 777 786 670
Laurens SK
 • {{ result.name }}
Môj zoznam
 • {{ result.name }}
Môj zoznam

Radiátorová Štúdiá Laurens

 

Kde všade nájdem Radiátorová Štúdia s designovými radiátory Laurens?

Sieť radiátorových Štúdií s dizajnovými radiátormi je unikátny koncept, ktorý skupina Laurens prevádzkuje od roku 2006 prostredníctvom vlastných firiem alebo cez licencované partnermi v Českej republike, na slovenské, v Rakúsku, Nemecku, Belgicku a Holandsku. V Slovenskej republike prevádzkuje firma Laurens Slovakia spol., s.r.o. dve vlastné Radiátorová Štúdia a zaisťuje distribúciu prostredníctvom licencovaného partnera na Slovensku. (google mapa)


Čo je Radiátorové Štúdio®?

špecializovaný showroom (kamenný obchod) s dizajnovými radiátory značky Laurens, ktorý umožní zákazníkovi zhliadnuť na jednom mieste v kľudu a nezáväzne kompletnú ponuku designových radiátorov. Cieľom je uľahčiť zákazníkom cestu pri výbere radiátorovposkytovať rady z oblasti interiérového dizajnu so zameraním na vykurovanie. Ucelený program radiátorov a služieb Vám umožní nielen prezrieť si radiátory v štúdiu, ale aj svoj ​​výber pred kúpou konzultovať s odborníkmi tak, aby bezo zvyšku zodpovedal Vašim požiadavkám. Veríme, že zo štúdia Laurens budete odchádzať spokojní! To všetko samozrejme zadarmo a bez akýchkoľvek záväzkov! Ku každému zákazníkovi pristupujeme nenásilne, priateľsky, individuálne a zároveň diskrétne.

 


Pre koho je Radiátorové Štúdio® určené?

Priateľsky privítame v radiátorové Studiu všetkých zákazníkov, ako spotrebiteľov (koncových zákazníkov), tak aj profesionálov (inštalatérov, projektantov, dizajnérov a architektov). Profesionálne zákazníci spoločnosti Laurens môžu k nám do štúdia bez obáv priviesť či odkázať svojho klienta, ktorému na mieste zodpovieme všetky otázky a doriešime spoločne projekčne aj vzhľadovo všetky detaily týkajúce sa vykurovania a dizajnu.


Prečo navštíviť Radiátorové Štúdio® Laurens?

Sme tým profesionálov a spokojnosť našich zákazníkov je pre nás prioritou. Navštívite naše Radiátorové štúdio, radi Vám podáme pomocnú ruku a poskytneme Vám všetky potrebné informácie.


KOMPLETNÉ SLUŽBY RADIÁTOROVÉHO ŠTÚDIÁ 

 • Pomôžeme s výberom dizajnového radiátora do Vášho interiéru. Poradíme Vám, ktorý z ponúkaných 60tich modelov ozvláštni Váš byt či dom a zároveň dokonale navodí atmosféru teplého domova.
 • Architekt navrhne model radiátora a zapracuje ho do 3D výrezu Vášho interiéru tak, aby bola predstava o novom radiátora jasnejší a rozhodovanie jednoduchšie. V prípade záujmu je možné zabezpečiť za poplatok komplexnú službu architekta s osobné asistencií.
 • Rýchlo dodáme niektorý z 20tich modelov radiátorov, ktoré máme vo vybraných veľkostiach a farbách k dispozícii skladom.
 • Spočítame výkon radiátora pre miestnosť, v ktorej bude umiestnený. Orientačné hodnoty Vám poskytneme už pri prvej návšteve nášho Radiátorového Štúdia alebo on-line pomocou našej kalkulačky na webe. Presný výpočet Vám potom za vopred dohodnutú cenu dodáme od našich partnerských projektantov.
 • Prispôsobíme veľkosť radiátora Vášmu interiéru. Vyberať možno z mnohých rozmerov a prevedenia. Niektoré modely radiátorov možno vyrobiť priamo na mieru.
 • Odporučíme farbu alebo povrch radiátora tak, aby skvele ladil s Vaším interiérom. Široká škála farieb a povrchových úprav radiátorov je našou doménou. 
 • Zvolíme pripojenie vhodné pre rozvody Vášho topeného systému. Prípadne prispôsobíme pripojenie radiátora na mieru alebo zaistíme adekvátne riešenie.
 • Navrhneme príslušenstvo k radiátoru (ventily, krytky, skrutkovanie ai), tak, aby celkový dojem i funkčnosť stopercentne zodpovedali Vašim predstavám.
 • Bezpečne a rýchlo dopravíme zakúpený radiátor úplne zadarmo alebo Vašu zákazku odošleme za poplatok prepravnou službou. Výber prepravcu volíme tak, aby sa zabezpečilo čo najbezpečnejšie a najrýchlejšie doručenie s komfortom, na ktorý ste zvyknutí.
 • Zaistíme inštaláciu radiátora aj prípadnú úpravu rozvodov niektorým z našich autorizovaných partnerov.
 • Zrenovujeme radiátory historicky alebo životne dôležitého charakteru.

ROZMÝŠĹATE O VÝMENE ČI INŠTALÁCII NOVÉHO KÚRENIE?

Radiátorové štúdio Laurens je tu práve pre Vás! Náš ucelený program Vám umožní prezrieť si radiátory pred kúpou a potom môžete svoj ​​výber konzultovať s odborníkmi Radiátorového štúdia tak, aby bezo zvyšku zodpovedal Vašim požiadavkám. Veríme, že z Radiátorového štúdia Laurens budete odchádzať vždy spokojní!


Mapa radiátorových Štúdií v Českej a Slovenskéj republike:

Po kliknutí na špendlík sa Vám zobrazia kontakt na štúdio a otváracia doba. (mapa je priebežne aktualizovaná)


Chcete vlastné Radiátorové Štúdio®? kontaktujte nás!

Chcete prevádzkovať vlastné Radiátorové Štúdio® a dozvedieť sa o sytému franšízy viac? Pozrite sa na naše stránky Ako sa stať partnerom a popremýšľajte o svojej budúcnosti. Registračné žiadosť môžete vyplniť zde

Zavrieť

laurens.at

Kommen Sie zufälligerweise nicht aus Österreich? Wir empfehlen, dass Sie unsere österreichische Webseite auf laurens.at besuchen. Ihre Eingabe wird für spätere Besuche in Cookies notiert. Sie finden dort Kontakt auf unsere österreichische Vertretung und Partner.

ich möchte hier bleiben los geth's auf laurens.at

Tento web využíva cookies. Viac informácií nájdete tu.

Rozumiem. Zavrieť.