ADMIN


Laurens SK

+ 420 777 786 670
Laurens SK
  • {{ result.name }}
Môj zoznam
  • {{ result.name }}
Môj zoznam
{{ getProductOrder() }}/{{ getProductsCount() }}
podľa parametrov

Teleso bez regulácie EL.05
Elektrické vykurovacie tyče

+ Pridať Varianty a ceny Varianty a ceny Tlač (PDF) Tlač (PDF) dotaz
Zavrieť

MÔJ ZOZNAM

  • Vytvoriť novú sadu

    +

NAHRADIŤ SADU

  • +

    Radiátor: nevybrané, Ventil: nevybrané, Príslušenstvo: nevybrané


PRIDAŤ DEFINOVANÚ SADU PODĽA OBRÁZKU

{{item.wishlistData.name}}

Elektrické vykurovacie tyče bez regulácie sú určené pre ohrev vody v kúpeľňových a dizajnových radiátoroch rôznych typov. Súčasťou tyče je obmedzovač teploty a prípadne tepelná poistka. Ďalej môže byť vybavené priestorovým termostatom. Materiál vlastné vyhrievacie patróny je nerez, príruba je mosadzná niklovaná. Krytie IP 54. Závit 1/2 ". Elektrické vykurovacie tyče bez regulácie pre radiátory Laurens sú výhodné pre svoju jednoduchú obsluhu a nízku cenu.

Za príplatok je možné dokúpiť aj vidlicu s vypínačom. 

TIP PRE ČISTÚ INŠTALÁCIU: Na otázku sme schopní zabezpečiť elektrickú vykurovaciu tyč s rovným káblom bez koncovky (čierne, biele alebo striebornej farby), ktorá bude napojená napriamo (priamo do krabice) do elektrickej siete. V kombinácii s izbovým termostatom, ktorý je spravidla umiestnený v rovnakej výške ako vypínače svetiel, môžete pohodlne zapínať a regulovať vykurovaciu tyč v radiátora. Podľa typu a vybavenosti termostate možno nastaviť aj týždenný program, kontrolu teploty, atp.  Celá inštalácia je bez káblov, čistá a bezpečná lebo je kompletne skrytá pod omietkou v stene (okrem cca. 5-10cm kábla zospodu radiátora smerom do steny). Kabeláž v stene odporúčame rozviesť pomocí "husacej krkov" a v každom prípade elektrikárom, ktorý má príslušné privilégiá na elektroinštalácie. Radi Vám odporučíme elektrikára, ktorí Vám túto prípravu pre radiátor Laurens nachystajú.

menej
viac
  • Parametre
  • Povrchy
Parametre

Materiálnerez
Dodacia doba1-4 týždne
Sadanie
Povrchy

Vhodné k radiátorom

Príslušenstvo

Zavrieť

laurens.at

Kommen Sie zufälligerweise nicht aus Österreich? Wir empfehlen, dass Sie unsere österreichische Webseite auf laurens.at besuchen. Ihre Eingabe wird für spätere Besuche in Cookies notiert. Sie finden dort Kontakt auf unsere österreichische Vertretung und Partner.

ich möchte hier bleiben los geth's auf laurens.at

Tento web využíva cookies. Viac informácií nájdete tu.

Rozumiem. Zavrieť.