ADMIN


Laurens SK

+ 420 777 786 670
Laurens SK
 • {{ result.name }}
Môj zoznam
 • {{ result.name }}
Môj zoznam
{{ getProductOrder() }}/{{ getProductsCount() }}
podľa parametrov

Laurens Inox
Kúpeľňové radiátory

+ Pridať + Pridať do nového WL Varianty a ceny Varianty a ceny Cenník (PDF) Cenník (PDF) dotaz
Zavrieť

MÔJ ZOZNAM

 • Vytvoriť novú sadu

  +

NAHRADIŤ SADU

 • +

  Radiátor: nevybrané, Ventil: nevybrané, Príslušenstvo: nevybrané


PRIDAŤ DEFINOVANÚ SADU PODĽA OBRÁZKU

{{item.wishlistData.name}}

Laurens Inox je nerezový radiátor, ktorý vďaka rovnému prevedenie nezaberá v priestore toľko miesta. Moderné guľaté profily dodávajú radiátora aj kúpeľni luxusný vzhľad. Nerez umožňuje použiť radiátor aj do miestností, kde je kladený veľký dôraz na trvanlivosť materiálov. Radiátor sa vyrába v Českej republike, zvára sa ručne bez pridaného materiálu a chrómovanie je pravidelne kontrolované na silu vrstvy. Radiátor sa ľahko udržiava a je možné ho doplniť o ďalšie funkčné doplnky - napr. Držiačiky, vešiačiky, madlá na uteráky ai. Vhodným doplnkom sú nerezové gýču čiapočky v rovnakom priemere ako profil, ktoré efektne schovajú vrchnú zátku a odvdušňovací ventil pri zachovaní funkčnosti.

Tip: Nerezový kúpeľňový radiátor možno používať v prostoroách, kde je zvýšená vlhkosť. Preto nájde radiátor vhodné využitie nájde radiátor v saunách, telocvičniach a oddychových miestnostiach privátnych SPA. Tento kúpeľňový radiátor je možné vyrobiť aj ako horizontálna variantu pod okno na mieru. Vnútorné odstupy rúrok možné rôzne kombinovať (medzery na uteráky, bez medzier, atp.).

Široká škála vyrábaných rozmerov (vrátane prispôsobenia radiátora "na mieru" kúpeľni) a všetky tri možnosti prevádzky, tj. teplovodné kúrenie, čisto elektrický prevádzku a kombinovaná prevádzka na vodu aj elektrinu umožňujú použiť radiátor takmer v každej kúpeľni. Vysoko kvalitné, ručne spracovaný nerezový radiátor zaručuje dlhú životnosť a povrchovú stálosť.

menej
viac
 • Parametre
 • Pripojenie
 • Povrchy
 • Podobné
 • Ku stiahnutiu
Parametre

Materiálnerez
Max. prev. tlak10 bar
Max. prev. teplota110 °C
Možnosti prevádzky - teplovodná (iba voda)
- čisto elektrická
- kombinovaná (voda aj elektrika)
Dodacia doba1-6 týždňov
Na mieru ano
Pripojenie

Štandardné pripojenie

Príplatkové pripojenia

Povrchy

Štandardný povrch

Príplatkové povrchy

Podobné Odkazy

Ventily

Príslušenstvo

Zavrieť

laurens.at

Kommen Sie zufälligerweise nicht aus Österreich? Wir empfehlen, dass Sie unsere österreichische Webseite auf laurens.at besuchen. Ihre Eingabe wird für spätere Besuche in Cookies notiert. Sie finden dort Kontakt auf unsere österreichische Vertretung und Partner.

ich möchte hier bleiben los geth's auf laurens.at

Tento web využíva cookies. Viac informácií nájdete tu.

Rozumiem. Zavrieť.